Liceum Ogólnokształcące Nasza Szkoła Katowice

Nauczyciele Liceum Nasza Szkoła

Agnieszka – nauczycielka języka polskiego

Lubisz lekcje języka polskiego czy za nimi nie przepadasz? Uwielbiasz czytać albo niechętnie sięgasz po książki? Kochasz teatr? A może wolisz kino?

Niezależnie od Twoich upodobań zapraszam Cię do Naszej Szkoły. Nie ma w niej ocen, jest informacja zwrotna. Nie ma sprawdzianów i odpytywania – są inne formy sprawdzania wiedzy i umiejętności.

Zapraszam Cię do wspólnej przygody, ale i nużącej codzienności. Do odkrywania różnorodnego świata kultury.

Nasza Szkoła to miejsce, w którym budujemy relacje i uczymy się je utrzymywać. Ważna jest Twoja i moja pasja, nasze zaangażowanie oraz budowanie wewnętrznej motywacji do nauki.

Marek – nauczyciel matematyki

Matematyka to podobno królowa wszystkich nauk można co prawda jej nie lubić ale trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Dlatego kiedy stoimy przed pytaniem co dalej po ukończeniu szkoły podstawowej proponuję posłużyć się prostym wzorem matematycznym który nam to ułatwi.

Zapraszam serdecznie w imieniu całego wspaniałego grona pedagogicznego bo naprawdę warto spróbować nauki w szkole bez stopni bez wyścigu i ciągłego stresu, szkole która stara się podejść indywidualnie do potrzeb edukacyjnych uczniów.

ORZECZENIE + DOBRA I MĄDRA DECYZJA + NAUKA W SZKOLE ŚREDNIEJ = „NASZA SZKOŁA”