LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "NASZA SZKOŁA.

ZAPISZ SIĘ DO "NASZEJ SZKOŁY"
Logo Liceum "Nasza Szkoła"

NASZA MISJA

Najważniejsze dla nas są relacje. Dbamy o nie w kontaktach nauczyciel – uczeń, nauczyciel – rodzic, uczeń – uczeń.

o nas

W naszym Liceum mogą kształcić się zarówno uczniowie z Zespołem Aspergera, autyści, ale także młodzież z niepełnosprawnością ruchową. Bazujemy na tym co uczeń potrafi i co umie, nigdy odwrotnie, wskazująć mocne strony młodego człowieka, tym samym wzmacniamy jego kompetencje i wyrównujemy szanse. Nie równamy do średniej.

Mało liczne klasy sprzyjają zindywidualizowanym sposobom nauczania każdy uczeń będzie realizował podstawę programową w swoim tempie, osiągając sukces. Bazujemy na kilkuletnim doświadczeniu pracy z naszymi uczniami w szkole podstawowej.

Uczennica liceum Nasza Szkoła
MASZ PYTANIA?

zadbamy o twoją przyszłość

Uczeń liceum Nasza Szkoła

Jednym z naszych najważniejszych celów jest rozwijanie kompetencji społecznych oraz umiejętności praktycznych niezbędnych we współczesnym świecie. Nasi uczniowie zawsze mogą liczyć na wsparcie specjalistów i pedagogów, którzy wiedzą jak im pomóc.

Dzięki podejmowanym przez nas działaniom edukacyjno-terapeutycznym uczeń będzie miał możliwość przygotowania się do egzaminu maturalnego w atmosferze wsparcia, współpracy i zrozumienia, swobodnie i samodzielnie wybierając przedmioty rozszerzone.

Przyjmujemy każdego ucznia, nie stawiamy progów punktowych!

ZAPISZ SIĘ DO "NASZEJ SZKOŁY"

aktualności

Wycieczka klasy 1 do Funzeum

Funzeum

Cześć wszystkim! Chcecie usłyszeć o naszym ostatnim wypadzie do Funzeum? To miejsce to prawdziwa uczta dla zmysłów! Odwiedziliśmy to magiczne miejsce pełne kolorów i interaktywnych

Czytaj więcej »
Zespół muzyczny Liceum Nasza Szkoła Katowice

Wyjątkowe Liceum w Katowicach

Nasze Liceum jest wyjątkowe. Już teraz możemy pochwalić się tym, czym wyróżniamy się na tle konkurencji. Jesteśmy miejscem, gdzie życzliwość i zrozumienie są naszymi najważniejszymi wartościami.

Czytaj więcej »
Liceum Ogólnokształcące "Nasza Szkołą" dla dzieci z autyzmem

Ostatnie wolne miejsce

Aktualizacja na dzień 13.06 Zostało nam ostatnie wolne miejsce na rok szkolny 2023/24 w klasie 1. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Panią dyrektor.

Czytaj więcej »

NASZe wnętrza

Liceum Ogólnokształcące „Nasza Szkoła” ma swoją siedzibę w wydzielonej części budynku (B) Akademii Górnośląskiej w Katowicach przy ul. Harcerzy Września 1939 r nr 5.

Do dyspozycji naszych uczniów oddajemy wyposażone, nowoczesne sale lekcyjne, gabinety specjalistyczne i sale gimnastyczne. Budynek dopasowany jest to potrzeb uczniów z dysfunkcjami, posiada własny bezpłatny duży parking, windę, toalety dostosowane dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

NASZa kadra

Sabina Kubica

Dyrektor Liceum

Sabina Kubica

Dyrektor Liceum

Sabina Kubica

Dyrektor Liceum

Sabina Kubica

Dyrektor Liceum

Sabina Kubica

Dyrektor Liceum

STATUT LICEUM

Uczeń liceum Nasza Szkoła