LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "NASZA SZKOŁA.

ZAPISZ SIĘ DO "NASZEJ SZKOŁY"
Logo Liceum "Nasza Szkoła"

NASZA MISJA

Najważniejsze dla nas są relacje. Dbamy o nie w kontaktach nauczyciel – uczeń, nauczyciel – rodzic, uczeń – uczeń.

o nas

W naszym Liceum mogą kształcić się zarówno uczniowie z Zespołem Aspergera, autyści, ale także młodzież z niepełnosprawnością ruchową. Bazujemy na tym co uczeń potrafi i co umie, nigdy odwrotnie, wskazująć mocne strony młodego człowieka, tym samym wzmacniamy jego kompetencje i wyrównujemy szanse. Nie równamy do średniej.

Mało liczne klasy sprzyjają zindywidualizowanym sposobom nauczania każdy uczeń będzie realizował podstawę programową w swoim tempie, osiągając sukces. Bazujemy na kilkuletnim doświadczeniu pracy z naszymi uczniami w szkole podstawowej.

Uczennica liceum Nasza Szkoła
MASZ PYTANIA?

zadbamy o twoją przyszłość

Uczeń liceum Nasza Szkoła

Jednym z naszych najważniejszych celów jest rozwijanie kompetencji społecznych oraz umiejętności praktycznych niezbędnych we współczesnym świecie. Nasi uczniowie zawsze mogą liczyć na wsparcie specjalistów i pedagogów, którzy wiedzą jak im pomóc.

Dzięki podejmowanym przez nas działaniom edukacyjno-terapeutycznym uczeń będzie miał możliwość przygotowania się do egzaminu maturalnego w atmosferze wsparcia, współpracy i zrozumienia, swobodnie i samodzielnie wybierając przedmioty rozszerzone.

Przyjmujemy każdego ucznia, nie stawiamy progów punktowych!

ZAPISZ SIĘ DO "NASZEJ SZKOŁY"

aktualności

Autyzm konferencja plakat

Konferencja Neuroróżnorodni

Zapraszamy na konferencję online: Neuroróżnorodni – współczesne wyzwania spektrum autyzmu Przed nami kolejna, szósta już edycja konferencji! Tym razem będziemy rozmawiać o dojrzewaniu i dorosłości w

Czytaj więcej »

Jasełka

Uczniowie Naszego Liceum wzięli aktywny udział w autorskich Jasełkach przygotowanych przez uczniów Szkoły Podstawowej Nasza Szkoła. Przedstawienie zostało wystawione 3 razy. Jeden z występów odbył

Czytaj więcej »
Dzień języków prezentacja

Dzień Języków

Zadanie jakie tym razem otrzymaliśmy od Pani Agnieszki z języka polskiego polegało na przygotowaniu prezentacji multimedialnej z Dnia Języków organizowanego w szkole podstawowej Nasza Szkoła.

Czytaj więcej »

Mikołajki

Dziś nasze liceum stanęło w obliczu niesamowitego wydarzenia – po raz pierwszy Mikołaj złożył nam wizytę, niosąc ze sobą radosną aurę świąt oraz worki pełne

Czytaj więcej »
Klasa 1 LO Nasza Szkoła warsztaty Cyfrowe Ziarna z Capgemini

Warsztaty Lego

W tym tygodniu mieliśmy warsztaty Lego dla naszych naszych uczniów liceum! Dzięki współpracy z wolontariuszami z Capgemini oraz programem Cyfrowe Ziarna, uczniowie mieli okazję rozwijać

Czytaj więcej »

NASZe wnętrza

Liceum Ogólnokształcące „Nasza Szkoła” ma swoją siedzibę w wydzielonej części budynku (B) Akademii Górnośląskiej w Katowicach przy ul. Harcerzy Września 1939 r nr 5.

Do dyspozycji naszych uczniów oddajemy wyposażone, nowoczesne sale lekcyjne, gabinety specjalistyczne i sale gimnastyczne. Budynek dopasowany jest to potrzeb uczniów z dysfunkcjami, posiada własny bezpłatny duży parking, windę, toalety dostosowane dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

NASZa kadra

Sabina Kubica

Dyrektor Liceum

Sabina Kubica

Dyrektor Liceum

Sabina Kubica

Dyrektor Liceum

Sabina Kubica

Dyrektor Liceum

Sabina Kubica

Dyrektor Liceum

STATUT LICEUM

Uczeń liceum Nasza Szkoła