WCAG 2.1

Informacje

Liceum Ogólnokształcące Nasza Szkoła stara się zapewnić dostępność swoich usług osobom niepełnosprawnym.Staramy się aby nasza strona internetowa była łatwiejsza w użyciu i bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych, w przekonaniu, że każdy człowiek ma prawo do godnego życia, równości, komfortu i niezależność.

Dostępność na liceumnaszaszkola.pl

LiceumNaszaSzkola.pl udostępnia widżet One Click Accessibility. Oprogramowanie umożliwia liceumnaszaszkola.pl poprawę zgodności z Wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

Włączanie menu ułatwień dostępu

Menu dostępności można włączyć poprzez naciśnięcie klawisza tabulatora, gdy pierwsza strona ładuje lub klikając ikonę w lewym górnym rogu wyświetlonej strony. Po uruchomieniu menu dostępności poczekaj chwilę, aż zostanie ono załadowane w całości.

Pozostałe

Liceum Ogólnokształcące Nasza Szkoła nie ustaje w wysiłkach zmierzających do ciągłej poprawy dostępności swojej witryny i usług w przekonaniu, że naszym zbiorowym moralnym obowiązkiem jest umożliwienie bezproblemowego, dostępnego i nieskrępowanego użytkowania także osobom niepełnosprawnym.

W ramach ciągłego doskonalenia i naprawiania problemów z dostępnością, regularnie skanujemy stronę aby zidentyfikować i naprawić wszelkie możliwe bariery dostępności w naszej witrynie. Pomimo naszych starań, aby wszystkie strony i treści były w pełni dostępne, niektóre treści mogły nie zostać jeszcze dostosowane do standardów dostępności. Może to wynikać z braku znalezienia lub zidentyfikowania najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.

Dla Ciebie

Jeśli masz trudności z jakąkolwiek treścią na liceumnaszaszkola.pl lub potrzebujesz pomocy z jakąkolwiek częścią naszej strony, skontaktuj się z nami w normalnych godzinach pracy, jak opisano poniżej, a chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zgłosić problem z dostępnością, masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami:

E-mail: sekretariat@naszaszkolakatowice.pl

Telefon: 534821917